Správa sociálních sítí

Chcete být na internetu skutečně vidět?

Pomůžeme vám budovat on-line image vaší značky.

Tvorba obsahu

Chcete pravidelně přispívat na sociální sítě poutavým obsahem, který má dosah a přispívá k budování vizuální image vaší značky?

Připravíme pro vás obsahový plán příspěvků na sociální sítě podle kterého budeme pravidelně přidávat příspěvky na Facebook, Instagram, LinkedIn a další profily. Pravidelně se také budeme starat o komunikaci se sledujícími vašeho profilu, reagovat na komentáře a odpovídat na zprávy.

Kanál příspěvku na sociální síti

Reklamní kampaně

Někdy obsah nestačí. My se postaráme o to, aby vaše reklamní kampaně měly řádný dosah a splnily předem stanovený cíl. Pomůžeme vám zpropagovat akční nabídku, událost nebo jen zajistíme, aby o vaší značce bylo vidět i slyšet.

Konfigurace profilu

Postaráme se o to, aby váš profil na sociálních sítí byl skutečně vyladěný. Nové profily vytvoříme a kompletně nastavíme. Již existující profily přizpůsobíme tak, aby obsahovaly všechny důležité informace a byly vizuálně atraktivní.

Nastavíme také společný jazyk, kterým budeme propagovat vaší značku. Ten bude odpovídat vašemu produktu či nabízené službě.

uživatel sedící na internetu
člověk který analyzuje data

Analýza a reporting

Data jsou pro nás klíčová. Pravidelně analyzujeme průběžné výsledky, optimalizujeme a zefektivňujeme tak systém správy sociálních sítí. Díky tomu dosahujeme lepších výsledků a jsme schopni předvídat některé situace a důkladně se na ně připravit.

Rádi zkonzultujeme váš projekt.
Neváhejte se nám ozvat.