Copywriting

Chcete navázat konverzaci s vaším zákazníkem?

Vytvoříme texty, ze kterých vaši zákazníci nespustí oči.

Tvorba obsahových strategií

Obsah je perfektním nástrojem jak pro získávání nových zákazníků, tak i udržování těch stávajících. Prostřednictvím vhodně zvolených kanálů a vyšperkovaných textů rozšíříte povědomí o vašem brandu a produktech či službách, které nabízíte.

Tvorba obsahový strategií
Copywriting na web

Textace webů

Váš web je vaší vizitkou, a tak by měl brandové hodnoty a vizi odrážet nejen vizuálně, ale i prostřednictvím textů. Pokud hledáte někoho, kdo plynně ovládá řeč vaší cílové skupiny, neváhejte se nám ozvat.

Blogový obsah

Ukažte zákazníkům, že jste špičkou ve vašem odvětví, a vyšlapejte jim cestičku k nákupu! Skrze relevantní blogový obsah zákazníkovi zodpovíte důležité otázky ohledně vaší služby či produktu a posílíte v něm důvěru ve váš brand.

Blogový obsah
SEO texty

SEO texty

Copywriting už dnes není jen o kreativním smýšlení, ale má i svá technická pravidla. Skrze vhodné použití klíčových slov a odkazů v on-site i off-site textech posílíte autoritu vašeho webu a posunete se ve vyhledávačích na vyšší příčky.

E-mailingové kampaně

Nespoléhejte se na to, že si vás zákazník zapamatuje na první dobrou. Užitečný obsah mu můžete posílat přímo do jeho e-mailové schránky, kde si vás všimne, i když zrovna nehledá váš produkt nebo službu.

E-mailingové kampaně

Garant služby

Jakub Janíček

Jakub se naučil dříve psát než mluvit. Copywritingu se věnuje již přes 6 let a za tu dobu popsal stovky stránek, stál u zrodu několika zajímavých projektů a o svoje know-how se pravidelně dělí s marketingovými agenturami i mezinárodními společnostmi.

„Jsem nevyléčitelný perfekcionista. Ke každému textu přistupuji tak, aby hovořil jazykem, kterému cílová skupina rozumí. Ať už potřebujete poradit s vaší obsahovou strategií, tvořit blogové články nebo rovnou sepsat e-book, nebojte se ozvat. Za kvalitu svých služeb bych dal ruku do ohně.“

Reference:

Rádi dodáme Vašemu projektu obsah.
Neváhejte se nám ozvat.