Hromek Podlahy

Nové webové stránky
pro specialistu na podlahové krytiny

O projektu

David Hromek nás kontaktoval s poptávkou na vytvoření moderních webových stránek, které budou profesionálně reprezentovat jeho služby. Cílem projektu bylo zvýšit návštěvnost webových stránek a tím zajistit příchod nových klientů. Bylo třeba vyřešit jaký obsah na webových stránkách prezentovat, jakou formou a to tak, aby to pro zákazníka bylo co nejpřívětivějši.

Realizované služby

Tvorba webových stránek

Průběžně jsme s klientem konzultovali průběh vývoje a to formou on-line schůzek nebo prostřednictvím e-mailu. Klient tak vždy věděl o základních krocích vývoje a aktuální stav tak mohl kdykoliv připomínkovat.

Nezbytnou součástí naší práce bylo definování obsahu, který na webových stránkách bude klient prezentovat, vytvoření adekvátní hierarchie stránek a vzájemné sjednocení jednotlivých elementů tak, aby celý web byl vizuálně kompaktní.

U vzhledu a obsahu naše práce ale nekončí. Bez optimalizace technických parametrů webových stránek bychom je nikdy nepustili do světa. Zabývali jsme tak přizpůsobením zobrazení webu na mobilních zařízeních a optimalizací rychlosti načítání stránek. 

„Skupina Pointus, pro mě jako jediná dokázala vytvořit grafické a technické zpracování webu podle mé představy. Co bych rád zmínil je ochota mi postup a technické věci vysvětlit, takže i když webové stránky nejsou můj obor, tak jsem vše skvěle pochopil.“

– David Hromek, specialista na podlahové krytiny

Rádi zkonzultujeme váš projekt.
Neváhejte se nám ozvat.