Webové stránky

Nejste si jistí, jaký typ webových stránek potřebujete?

Pomůžeme vám zorientovat se a zjistit, co přesně hledáte.

Jednoduchá landing page

Potřebujete sdělit jen ty nejzákladnější informace. Stačí vám, když se lidé dozví o vašem projektu, místu nebo události. Nepotřebujete žádné podstránky a všechen obsah jste schopni sdělit v pár větách, příp. fotografiích nebo infografice. Pokud hledáte přesně takové řešení, ozvěte se nám.

Příklady takových webů, které jsme realizovali:

Landing page
Webové stránky

Firemní webové stránky

Potřebujete pro vaší značku vytvořit komplexní webovou prezentaci? Chcete aby se lidé dočetli příběh o Vaší značce, znali nabídku Vašich služeb, viděli jak to u Vás vypadá, mohli vás snadno kontaktovat nebo měli možnost vyhledávat další informace u Vás na webu? Firemní webová prezentace je ideálním řešením. Hlavní strana webu, která na první pohled zaujme. Několik podstránek webu s řadou důležitých informací a další webové funkce.

Příklady prezentací, které jsme realizovali:

Internetový obchod

Chcete prodávat své produkty na internetu? Pak potřebujete takové webové stránky, které umí řešit katalog produktů, systém košíku a pokladny, správu objednávek, přehled a administraci objednávek a nespočet dalších nezbytných elementů, potřebných pro správné fungování e-shopu.

Váš e-shop napojíme na platební bránu, jako je např. Comgate, GoPay, ČSOB nebo ThePay. Usnadníme také vašemu účetnictví, a to intergrací fakturačních programů iDoklad, Fakturoid, Fio banka nebo Vyfakturuj.

Podívejte se, jaké e-shopy jsme již realizovali:

E-shop

Správa webových stránek

Tvorbou webových stránek naše spolupráce končit nemusí. Postaráme se o to, aby se na Vaší webové prezentaci objevovaly aktuální informace, systém byl pravidelně aktualizovaný a zabezpečený.

Webové stránky, které dlouhodobě spravujeme:

Rádi zkonzultujeme váš projekt.
Neváhejte se nám ozvat.