Pulse Fitness

Nové webové stránky
pro největší fitness & wellness centrum v Benešově

O projektu

Pulse Fitness je největším fitness & wellness centrem v Benešově u Prahy. Klient se na nás po dlouhodobé spolupráci, kdy jsme pro něj připravovali grafické podklady pro účely online i offline propagace, obrátil s poptávkou na tvorbu nových webových stránek. Ty stávající byly vizuálně neatraktivní, design působil značně nemoderně, responzivita webu byla nefunkční a administrace pro klienta složitá.

Tvorba webových stránek

Cílem projektu bylo vytvořit nové webové stránky, které budou vizuálně atraktivní, na první pohled návštěvníka zaujmou a budou odpovídat současným trendům v oblasti webdesignu. Důležité bylo také navrhnout novou mapu stránek tak, aby návštěvník našel na webu všechny potřebné informace a zároveň aby cesta, která k nalezení informací povede, byla co nejjednoduší a pro návštěvníka nejpříjemnější.

Webové stránky jsme nasadili na redakční systém WordPress za účelem jejich snadné správy, na které s klientem dlouhodobě pracujeme. Klient tak od nás získal moderní responzivní webové stránky, které jsou vyladěné po vizuální i technické stránce.

Příprava grafických podkladů

Pro klienta dlouhodobě připravujeme grafické podklady pro účely online i offline propagace. Pravidelně se tak podívíle na tvorbě grafiky na sociální sítě: čtvercové a stories formáty, Facebook carousely, Instagram náhledy a podklady pro reklamní kampaně. Připravujeme pro klienta celou řadu tiskovin: letáky a plakáty, vouchery a permanentky, až po ty méně atypické produkty, jako například grafické zpracování nástěnky nebo dveřní rohožka.

„Naše firmy spolupracují s kluky z Pointusu již více než 5 let.
Spolupráce započala nejprve několika jednorázovými projekty a pokračuje dodnes v mnoha firmách, které spravuji. Spolupráce je plynulá, dle závažnosti rychlá a výsledek vždy v poměru kvalita/cena skvělý.“

– Eva Kazdová, manažerka Pulse Fitness & Wellness Benešov

Rádi zkonzultujeme váš projekt.
Neváhejte se nám ozvat.