Ramset

Nové webové stránky
pro stavební firmu z Prahy

O projektu

Pro společnost RAMSET s.r.o., která se zabývá výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů i komerčních objektů jsme v roce 2022 vytvořili novou webovou prezentaci. Ta splňuje požadavky atraktivního a zapamatovatelného webu, který nabízí přehled poskytovaných služeb a ukázku dokončených projektů. Od klienta jsme obdrželi rozsáhlý grafický manuál s požadavkem na jeho striktní respektování.

Tvorba webových stránek

Pro zlepšení viditelnosti a atraktivity své firmy na internetu se rozhodla stavební firma Ramset pro spolupráci s námi, specialisty na tvorbu webových stránek. Klient nechal podobu připravovaných webových stránek na nás – požadavkem však bylo dodržení obsahu grafického manuálu.

Po navržení grafického návrhu domovské stránky jsme s klientem vyladili koncept celého webu a zapracovali zpětnou vazbu. Následovalo navržení jednotlivých podstránek, které popisují nabízené služby. Vytvořili jsme pro Ramset moderní, responzivní a funkční web, který prezentuje služby, reference, konkurenční výhody a kontakty. Web je optimalizován pro vyhledávače, rychle se načítá a disponuje přehlednou navigací.

S klientem dlouhodobě spolupracujeme – spravujeme obsah, zejména aktualizujeme sekci realizací.

Příprava grafických podkladů

Klient se na nás obrátil také v souvislosti s návrhem a tiskovou přípravou grafických podkladů pro tisk jeho nových reklamních a propagačních materiálů. Stejně jako u návrhu webových stránek jsme museli respektovat grafický manuál dodaný klientem.

Pracovali jsme s atypickými rozměry, protože jsme navrhovali například potisk pracovních rukavic nebo metru. Ve spolupráci s tiskárnou ProstěTiskárna jsme tak klientovi dodali originální reklamní a propagační materiály.

„Tvorba našich nových webových stránek pod taktovkou Pointus probíhala velmi hladce. Komunikace je dodnes bezvadná a pružná, se všemi změnami se i nadále obracíme výhradně na ně. Výhodu spolupráce s Pointus vidím hlavně v tom, že si se vším, od návrhu kostry, přes texty až po grafiku, poradí sami, a my se tak můžeme soustředit na naší práci.“

– Ing. Jiří Chrt, jednatel společnosti

Rádi zkonzultujeme váš projekt.
Neváhejte se nám ozvat.