U Dvou pupků

Komplexní dlouhodobá spolupráce
s tradiční restaurací v pražské Dubči

O projektu

Naše spolupráce s restaurací U Dvou pupků započala v polovině roku 2023, kdy byla jako hlavní cíl stanovena tvorba moderních webových stránek. Hlavním požadavkem byla přehlednost webu pro koncového zákazníka – navigovat ho tak, aby nalezl všechny požadované informace. Součástí byl rovněž redesign původního loga. Po spuštění nových webových stránek jsme společně navázali dlouhodobou spolupráci. Začali jsme spravovat sociální sítě Facebook a Instagram, budovat obsah a pravidelně pořizovat fotografie a videa přímo z provozu restaurace. S klientem probíhají osobní schůzky, kde konzultujeme další kroky vedoucí k propagaci značky a zvýšení tržeb a prezentujeme aktuální výsledky reklamních kampaní na sociálních sítích a ve vyhledávačích.

Tvorba webových stránek

Vytvořit atraktivní webové stránky s důrazem na co nejlepší uživatelskou zkušenost a zacílením na požadovanou cílovou skupinu byla skvělá výzva. Prvním krokem byla analýza požadavků klienta, na kterou navázal kompletní grafický návrh webu. Vzhledem k povaze oboru bylo nutné zajistit automatizované zobrazení denního menu, které je plánováno vždy 1 týden dopředu. Zároveň bylo nutné zpřehlednit zobrazení stálé nabídky, aby bylo možné se na stránce jednoduše zorientovat i při zobrazení na mobilním zařízení.

Na webové stránky jsme nasadili službu Google Analytics, díky které můžeme monitorovat pohyb uživatelů včetně vyhodnocování úspěšnosti reklamních kampaní. Na základě analýzy klíčových slov proběhlo základní SEO nastavení s čímž souvisí i zrychlení načítání webových stránek. V neposlední řadě byl klient zaškolen v administraci redakčního systému WordPress, aby mohl spravovat základní obsah.

Foto & Video

Jsme hrdí na to, že můžeme s restaurací U Dvou pupků spolupracovat v oblasti fotografie a videoprodukce. Náš tým fotografů a videomakerů se pravidelně angažuje při zachycování jedinečné atmosféry, které tato tradiční restaurace nabízí. Můžeme tak zachytit nejen výborné pokrmy ze stálé i denní nabídky, ale také prostory provozovny v interiéru a exteriéru.

Fotografie a videa, která vytváříme pro klienta pořizujeme, nejsou pouze estetickým prvkem pro naše portfolio, ale jsou aktivně využívána na sociálních sítích a na firemních webových stránkách. Společně pracujeme na posilování online působnosti značky, k čemuž jsou fotografie a videa naprostou nutností.

Příprava grafických podkladů

K provozu restaurace U Dvou pupků neodmyslitelně patří tvorba grafických podkladů sloužících především k propagaci značky a působení v online prostředí.

Zajišťujeme návrh i realizaci například:

  • grafických podkladů na sociální sítě,
  • plakátů zaměřených na nadcházející akce,
  • offline bannerů / billboardů,
  • dárkových poukazů,
  • polepů na automobily.

Správa sociálních sítí

Převzali jsme správu sociálních sítí Facebook a Instagram, na kterých byly do této chvíle sdíleny hlavně obědové nabídky a občasné akce (např. Burgerový víkend apod.). Příspěvky dosahovaly nízkých počtů interakcí, což jsme se rozhodli změnit jiným způsobem komunikace. Definovali jsme nové typy příspěvků, ve kterých se využívají grafické prvky v jednotném stylu. Příspěvky jsou plánovány v souladu s akčními nabídkami klienta a jeho požadavky.

V naší kompetenci je také komunikace s publikem – ať už v podobě reakcí na soukromé zprávy, komentáře a recenze. Každý měsíc připravujeme reklamní kampaně specializované na zvyšování dosahu i přesměrování diváků na webové stránky restaurace. V neposlední řadě propagujeme příspěvky v zájmových skupinách.

“S naší spoluprací jsem opravdu velice spokojen. Máme krásné webovky a už se vůbec nemusím starat o sociální sítě. Vyzdvihl bych pružnou a rychlou komunikaci a maximální vyhovění mým požadavkům.”

– Jiří Michálek, majitel restaurace U Dvou pupků

Rádi zkonzultujeme váš projekt.
Neváhejte se nám ozvat.