Wellness Cars

Nové webové stránky
pro vozové centrum Wellness Cars v Líbeznici u Prahy

O projektu

Wellness Cars je vozové centrum v Líbeznici u Prahy, které nabízí služby oblasti péče o interiér a exteriér vozidla a zprostředkovává také běžné servisní úkony. Pro klienta jsme modernizovali webové stránky s cílem zpřehlednit nabízené služby a zvýšit návštěvnost webových stránek mimojiné díky atraktivnímu vzhledu.

Tvorba webových stránek

Původní webové stránky byly zastaralé a neodpovídaly současným trendům v oblasti webdesignu. Navrhli jsme proto nový vzhled stránek, který reflektuje profesionální přístup společnosti a transparentě představuje všechny služeb. Návštěvník se tak nyní přehledně vyzná v nabídce Wellness Cars všechny informace má na jednom místě.

Správa webových stránek

S klientem spolupracujeme také na dlouhodobé správě webových stránek. V praxi to vypadá tak, že průběžně aktualizujeme obsah (texty a fotky) na základě podkladů od klienta. Díky naší časové flexibilitě jsme schopni provést změny na webu do několika málo hodin od požadavku klienta.

“Po třech nezdařených pokusech o webové stránky pro naše služby, jsme získali konečně skvělou spolupráci a máme stránky, kterou jsou reprezentativní, funkční a hlavně podle našich představ. Výborná spolupráce, rady a nápady profíků jak to celé uchopit. Pro rok 2024 jdeme do dalšího projektu a prezentaci s realizací dalšího webu budeme rozhodně chtít od skupiny Pointus.”

– Hana Dinu, manažerka Wellness Cars